BlogJesienne targi ślubne
jesienne targi ślubne

Jesienne targi ślubne

Cudowne letnie śluby skąpane w słońcu są już za nami. Wraz z jesienią przychodzi koniec ślubnego sezonu, choć od teraz to zupełnie innych dla nas czas, nadal niezwykle intensywny. Płynne przejście między tym co właśnie się kończy a tym co zaczyna. Jest to zapowiedź tego co przed nami, czas targów ślubnych.


Gdy przychodzi początek jesieni a wraz z nią pierwsze targi, czujemy ekscytację. Nie możemy się doczekać, gdy wszystkie te planowane wydarzenia wiele miesięcy wcześniej będą mogły nareszcie się odbyć. Kilka tygodni, a właściwie weekendów intensywnych spotkań, rozmów, podróży, odwiedzania nowych miast i miejsc.

Ten rok będzie inny od poprzednich, ponieważ tak intensywnego targowego maratonu jeszcze nie mieliśmy. W październiku niemalże w każdy weekend spotkamy się z Wami na targach ślubnych.

„Będzie to dobry czas i przestrzeń, abyście mogli poznać nas i naszą biżuterię. Przymierzyć modele, które zaprojektowaliśmy, a także zadać nam wiele nurtujących Was pytań.”

Spotkanie na targach oczywiście nie zastąpi tego, które możemy mieć w pracowni, gdzie mamy czas tylko dla Was, jednak pamiętajcie, że będzie to idealny moment, by na wiele miesięcy przed ślubem zastanowić się, w jakim stylu obrączki podobają Wam się najbardziej. Rozpoczynacie właśnie cudowny czas intensywnych poszukiwań i pięknych kompromisów, wybierając tę najważniejszą biżuterię. Mamy nadzieję, że nasze pierwsze spotkanie będzie początkiem wspólnego tworzenia Waszych przyszłych obrączek. 

Do zobaczenia na targach!

Opublikował
Pracownia Złotnicza Syriusz

Pozostańcie z nami w kontakcie, śledząc nas na Instagramie i Facebooku. Wypatrujcie nowych wzorów biżuterii i czerpcie inspiracje z projektów indywidualnych, które wykonaliśmy dla innych par.