Obrączki bezszwowe

Wciąż chcemy rozwijać się dla Was, tworząc biżuterię o najwyższej jakości.

Obrączki, które wykonujemy dla naszych par powstają przy użyciu najnowszej metody bezszwowej. Od początku do końca tworzymy je w naszej pracowni, dzięki użyciu odpowiednich maszyn i przygotowaniu do pracy.

Czym różnią się obrączki bezszwowe, od tych wykonywanych tradycyjną metodą?

Tak jak sama nazwa wskazuje, obrączki bezszwowe nie posiadają miejsca lutowania, w przeciwieństwie do tych wykonywanych klasyczną metodą. Powstają z litego materiału, a nie z rozwijanego paska złota, który następnie jest łączony za pomocą lutu. Bezszwowe obrączki są jednolite, bez początku i końca.

Jakie korzyści dają obrączki bezszwowe?

– Obrączki są trwalsze, ponieważ nie posiadają, śladu lutowania to znaczy, najsłabszego miejsca.

– Wykonujemy korektę rozmiaru, bez utraty soczewki od wewnątrz. (W przeciwieństwie do powiększania obrączek wykonanych metodą klasyczną).

– Możemy powiększyć i zmniejszyć obrączkę większą ilość razy, bez utraty na jakości i osłabieniu jej.

Co jeszcze powinniście wiedzieć o obrączkach?

Wszystkie tworzone przez nas obrączki bezszwowe wykonywane są z 14 karatowego złota, czyli w próbie 585. Standardem dla nas jest przygotowanie komfortowej dla codziennego użytkowania soczewki wewnątrz obrączki. Dbamy również o jakość naszej biżuterii, dlatego oprawiamy jedynie kamienie naturalne. Co niezwykle ważne, wszystkie wyroby objęte są dożywotnią gwarancją.

Pracownia Złotnicza Syriusz

Pozostańcie z nami w kontakcie, śledząc nas na Instagramie i Facebooku. Wypatrujcie nowych wzorów biżuterii i czerpcie inspiracje z projektów indywidualnych, które wykonaliśmy dla innych par.