BlogOd czego zacząć wybór obrączek?
Od czego zacząć wybór obrączek?

Od czego zacząć wybór obrączek?

Wiemy, że wybór obrączek nie należy do najłatwiejszych decyzji podczas ślubnych przygotowań. Ich poszukiwanie może okazać się wzajemną sztuką cierpliwości i kompromisów. W trakcie naszych spotkań zauważamy, że często macie zupełnie różne wyobrażenie tego, jak będą wyglądały Wasze przyszłe obrączki i nie ma w tym nic złego, gdy się ze sobą nie zgadzacie. Część z Was znacznie lepiej czujecie się w danym kolorze złota, w przeciwieństwie do drugiej połówki. Podobają Wam się inne style lub wykończenia obrączek. Natomiast jeszcze inni nie wyobrażają sobie, by nosić dwa różniące się do siebie wzory? Zatem, od czego zacząć wybór obrączek? Zostawiamy kilka wskazówek.

Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest, abyście przed spotkaniem u jubilera porozmawiali o kilku najważniejszych tematach, dotyczących przyszłych obrączek.

Pierwsza z nich to budżet. Zastanówcie się, ile chcielibyście przeznaczyć na obrączki, to na pewno ułatwi Wam poszukiwania. Wyznaczenie konkretnej kwoty, zawęzi ilość modeli, dzięki czemu wybór może okazać się znacznie łatwiejszy. Warto, abyście pamiętali, że w miejscu takim jak nasza pracownia, możemy zaproponować takie rozwiązania, dzięki którym wprowadzając drobne zmiany, mamy możliwość nie przekroczyć wyznaczonej przez Was kwoty.

Następny krok to kolor złota oraz model. Wiemy, że część z par nie wyobraża sobie mieć obrączek, w dwóch różnych kolorach. Pytanie, nad którym warto się zastanowić, brzmi czy chcecie dać sobie przestrzeń na wybór dowolnej barwy złota (białej, żółtej lub różowej) czy wręcz przeciwnie, kolor będzie tym, co podkreśli Wasze obrączki? Obserwujemy, że coraz więcej odwiedzających naszą pracownię par, decyduje się na zupełnie inne modele. Personalizacja daje nam ogromną ilość możliwości, od klasyki, wzorów z brylantami w wielu oprawach, szerokościach i wykończeniach, a na stylu boho kończąc. To jak będą wyglądały obrączki, zależy tylko od Was.

Foto © Światło i Czułość

Bez względu na to, jaką decyzję podejmiecie, pamiętajcie, że kompromisy mogą być piękne! Dajcie sobie przestrzeń, postarajcie się słuchać i nie narzucać swojego zdania. Obrączki to wyjątkowa biżuteria, dlatego niech każdy z Was ma możliwość wyboru, tego, w czym będzie czuć się najlepiej.

Opublikował
Pracownia Złotnicza Syriusz

Pozostańcie z nami w kontakcie, śledząc nas na Instagramie i Facebooku. Wypatrujcie nowych wzorów biżuterii i czerpcie inspiracje z projektów indywidualnych, które wykonaliśmy dla innych par.