BlogPrezent pod choinkę lub zaręczyny w Święta Bożego Narodzenia.
Prezent pod choinkę lub zaręczyny na Święta Bożego Narodzenia

Prezent pod choinkę lub zaręczyny w Święta Bożego Narodzenia.

Poszukiwanie świątecznego prezentu, może okazać się nie tak łatwe jak sądzimy, zwłaszcza gdy jego poszukiwania zostawiamy na ostatnią chwilę. Aby uniknąć dodatkowego stresu i przedświątecznego szaleństwa, zaplanujcie wszystko odpowiednio wcześniej. Zostawiamy Wam dziś kilka podpowiedzi na prezent w postaci biżuterii, dla bliskiej Wam osoby.

Model A 33A
Model A 29
Model A 27

Delikatne i subtelne pierścionki mogą tworzyć piękny komplet razem z obrączką.

Model S 177
Model A 28
Model A 31

Tworzenie biżuterii na zamówienie daje nam możliwość personalizacji, zaprojektowanych wzorów. Możecie nie tylko wybrać pierścionek w białym, żółtym lub różowym złocie, ale przede wszystkim połączyć wybrany model z innymi kamieniami szlachetnymi. Co więcej dzięki indywidualnemu przygotowywaniu pierścionków w naszej pracowni, macie możliwość stworzenia pasującego kompletu z obrączką lub inną biżuterią. 

Jeśli poszukujecie wyjątkowego, spersonalizowanego prezentu w postaci pierścionka, pamiętajcie, że potrzebujemy na jego wykonanie więcej czasu. Na zamówienia złożone do piątego grudnia dostajecie od nas gwarancję odbioru biżuterii przed Świętami!

Okres Bożego Narodzenia, a także Sylwester to również czas zaręczyn!

Zaprojektowane przez nas modele znajdziecie tutaj na naszej stronie, a także na miejscu w pracowni. Możecie dowolnie dobierać kolory złota, łączyć kolorowe kamienie szlachetne z brylantami lub postawić na wykończenie pierścionka jaki sami dla Was zaproponowaliśmy.

foto Światło i Czułość
Model A 22

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru pierścionka zaręczynowego? Przede wszystkim zastanówcie się nad kolorem złota. Z doświadczenia wiemy, że nasze pary później dobierają obrączki do odcienia złota w jakim został przygotowany pierścionek, tak by stworzyć komplet. Jeśli Wasza partnerka nie nosi biżuterii lub jest ona delikatna i minimalistyczna, postawcie na prosty, klasyczny model. Natomiast dobrym wyborem będzie wzór wielokamieniowy, rozbudowany lub z kolorowymi kamieniami, gdy przyszła narzeczona lubi kiedy biżuteria jest okazała i bogato zdobiona. W naszej pracowni przygotowaliśmy dla Was ponadczasowe klasyki, pierścionki ze szlachetnymi kamieniami kolorowymi, a także w stylu boho. Mamy nadzieję, że znajdziecie u nas nie tylko piękny świąteczny prezent, ale także wyjątkowy pierścionek zaręczynowy. 

Opublikował
Pracownia Złotnicza Syriusz

Pozostańcie z nami w kontakcie, śledząc nas na Instagramie i Facebooku. Wypatrujcie nowych wzorów biżuterii i czerpcie inspiracje z projektów indywidualnych, które wykonaliśmy dla innych par.