Opowiedzcie nam o biżuterii, którą chcecie zaprojektować.

Wasze projekty

Tworząc biżuterię, staramy się, aby była wyjątkowa. Chcemy tym samym dać Wam możliwość jej wyboru spośród wielu różnych wzorów obrączek oraz pierścionków. Biżuterię, którą przygotowaliśmy, możecie nie tylko dowolnie personalizować, ale również mamy nadzieję, że posłuży Wam ona, do stworzenia własnego wyjątkowego wzoru.

Spotkanie w naszej pracowni

Na spotkaniu w naszej pracowni, pomożemy Wam zaprojektować obrączki lub pierścionek, według Waszego pomysłu bądź inspiracji. W zależności od stopnia zaawansowania projektu jesteśmy w stanie wykonać biżuterię ręcznie lub za pomocą projektowania 3D, dzięki któremu mamy możliwość stworzenia nawet tych najbardziej skomplikowanych wzorów.

Realizacja indywidualnego projektu

Czas, jaki potrzebujemy, aby od podstaw, wykonać biżuterię jest znacznie dłuższy, niż w przypadku przygotowania wzoru z naszej kolekcji. Od chwili naszego spotkania, na którym mamy możliwość omówienia wszystkich szczegółów, czas realizacji wydłuża się do około dwóch miesięcy oczekiwania.

Spotkajmy się

Jeśli więc myślicie o własnym projekcie, prosimy o zaplanowanie spotkania w naszej pracowni odpowiednio wcześniej. Opowiedzcie nam o biżuterii, którą chcecie zaprojektować. Jakiego stylu, motywu, wykończenia i kamieni szlachetnych szukacie? Wspólnie stworzymy coś wyjątkowego.

Pracownia Złotnicza Syriusz

Pozostańcie z nami w kontakcie, śledząc nas na Instagramie i Facebooku. Wypatrujcie nowych wzorów biżuterii i czerpcie inspiracje z projektów indywidualnych, które wykonaliśmy dla innych par.